تاریخچه     :     مجتمع فنی تهران در سال 1358 به طور رسمی فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود. این موسسه ضمن ارتقای کمی و کیفی دوره های آموزشی متداول ، مطالعه و امکان سنجی به منظور به تشکیل دوره های جدید بر مبنای نیاز کشور را نیز انجام داده و به عنوان یکی از بزرگترین موسسات آموزشی ، فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی قلمرو فعالیت خود را در تمامی مناطق کشور و همینطور خاورمیانه و کشورهای فارسی زبان با بیش از 75 نمایندگی فعال ترسیم کرده است.


دارندگان سهام عدالت کارت اعتباری می‌ گیرند
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد از هفته بعد با حمایت و موافقت دولت و بانک مرکزی، کارت اعتباری در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار می‌گیرد.
جهانگیری: اعزام بالگردهای آبپاش برای مهار آتش‌سوزی خائیز ضروری است
معاون اول رییس جمهور بر لزوم تلاش بی‌وقفه و بکارگیری تمام امکانات استان کهگیلویه و بویراحمد و استان خوزستان برای مهار آتش سوزی در جنگل‌ها بویژه در منطقه حفاظت شده خائیز تاکید کرد.
نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران اعلام شد
دانشگاه تهران طی بخشنامه‌ای نحوه حضور کارکنان این دانشگاه را از فردا دهم خرداد ماه توضیح داد.
تصاویری از دومین تست کرونا سپاهانی‌ ها
بازیکنان و اعضای کادرفنی باشگاه سپاهان برای دومین بار در این چند روز تست کرونا را پشت سر گذاشتند.
کوبا مداخله آمریکا در امور داخلی چین را محکوم کرد
وزیر خارجه کوبا با محکوم کردن مداخله واشنگتن در مسائل داخلی چین، از تصمیم پکن برای تقویت امنیت ملی خود به ویژه در هنگ کنگ حمایت کرد.


دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون دانشگاهی منصوب شد
دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون دانشگاهی منصوب شد دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محمدحسین علیزاده را به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون دانشگاهی منصوب کرد.
وزارت علوم وارد چهارمین مرحله پویش مقابله با کرونا شد
وزارت علوم وارد چهارمین مرحله پویش مقابله با کرونا شد محمدهادی عسکری مدیر کل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از برگزاری چهارمین مرحله پویش «زندگی، دست یاریگر توست» با عنوان جشنواره «ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان» خبر داد.
وزیر علوم درگذشت عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان را تسلیت گفت
وزیر علوم درگذشت عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان را تسلیت گفت دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور پیامی خطاب به رئیس دانشگاه کردستان، درگذشت دکتر مصطفی خرم‌دل، استاد بازنشسته این دانشگاه را تسلیت گفت.
جشنواره دانش‌آموزی «سلامت جهان با دستان پاک»
جشنواره دانش‌آموزی «سلامت جهان با دستان پاک» کرسی یونسکو در ترویج علم با همکاری سازمان‌ها و نهادهای علمی، آموزشی و فرهنگی در سطح ملی و بین‌المللی جشنواره دانش آموزی «سلامت جهان با دستان پاک» را برگزار می‌کند.
نخستین نشست دبیران عمرانی مناطق دهگانه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در سال ۱۳۹۹ برگزار شد
نخستین نشست دبیران عمرانی مناطق دهگانه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در سال ۱۳۹۹ برگزار شد نخستین نشست دبیران عمرانی مناطق دهگانه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور در سال ۱۳۹۹ با هدف هم‌اندیشی درخصوص موضوعات عمرانی و اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
نفرات برتر دوره های آموزشی
دوره برنامه نویسی پایتون:آقای مهدی بهرامی و خانم صبا دانایی
دوره طراحی سایت WEB DESIGN 1 : آقایان محمد رضا رازقی و امیرعلی طاهر دوست
+NETWORK: خانم فرزانه فولادی
 
کتاب های مجتمع:
American English File
Oxford Word Skills
free conversation