سالهاست که یادگیری و آموزش زبان های خارجی و مکالمه روان و صریح آن به عنوان مهمترین دغدغه کشورها بوده است. مجتمع فنی تهران مفتخر است که با بهره گیری از کادر آموزشی حرفه ای و به همراه متد های روز دنیا به برگزاری کلاس های آموزش زبان های انگلیسی(مهارت های عمومی و اکادمیک و پیشرفته ای مانند the school of life, free conversation, grammar, writing, IELTS)، فرانسه، آلمانی در دوره های ترمیک ، نیمه فشرده و فشرده برای گروه های کودک و نوجوان و بزرگسال اقدام می نماید.


We are delighted that you are taking a moment to visit the Tehran Institute of Technology (Semnan branch) website. Our students mean the world to us. We are proud of them and of the results they achieve. Our teachers and administrators are committed to helping every one of them attain their full potential and that objective drives everything we do. The concepts of respect, motivation and achievement are fundamental and permeate every aspect of the institute.

Welcome to the Tehran Institute of Technology!

گروه های آموزشی دپارتمان زبان های خارجی

زبان انگلیسی بزرگسال

گروه بزرگسال دپارتمان زبان های خارجی در تلاش است با بهره مندی از اساتید مجرب و دلسوز دوره های مختلف را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید. این دوره ها شامل کلاسهای ترمیک تخصصی به صورت عادی و نیمه فشرده و فشرده و ترمیک کامل و ویژه. دوره های free conversation در سه سطح مختلف. دوره های فشرده و کوتاه مدت خاص مانند ورکشاپ های writing, grammar, speaking . دیگر دوره های بسیار مفید و با ارزش هم در حوزه زبان انگلیسی و هم در زندگی روزمره به نام the school of life و سینمای انگلیسی برای اولین بار در سمنان میباشد.

زبان انگلیسی کودک و نوجوان

گروه کودک و نوجوان دپارتمان زبان انگلیسی با بهره گیری از مدرسین تحصیل کرده , مجرب و خلاق همچنین طراحی سیلابسهای آموزشی مناسب و جذاب بر پایه چارت بین المللی و آمادگی آنها برای آزمونهایی نظیر kets , pets ,و ... محیطی مناسب را برای این عزیزان فراهم آورده است و به منظور پیشرفت عزیزان و کیفیت آموزشی آنها مشاوره های تحصیلی در طول ترم خواهند داشت و همینطور بر اساس نیاز آنها دوره های کوتاه مدت (workshops) برگزار خواهیم کرد.


زبان فرانسه

زبان فرانسه پیشینه ای بسیار غنی در فرهنگ، هنر، دیپلماسی، ادبیات و علم دارد و تاثیر بسیار زیادی بر روی بخش وسیعی از اصطلاحات این رشته ها داشته است. هم اکنون زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان های رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو، وتو، کمیته بین المللی المپیک و بسیاری از انجمن های مطرح جهانی شناخته می شود. به گفته مجله بلومبرگ و بر طبق تحقیقی در سال 2011 زبان فرانسه سومین زبان مفید و کاربردی در دنیای تجارت (بعد از انگلیسی و چینی ماندارین) است.ما مفتخربه برگزاری کلاسهای ترمیک زبان فرانسه با بهره مندی از اساتید مجرب در مجتمع فنی تهران هستیم.

زبان آلمانی

کشورهای آلمان و اتریش با دارا بودن تعداد بسیار بالایی از دانشگاههای تراز اول اروپا با صدها رشته ی دانشگاهی کاربردی منتخب جوانان ایرانی برای ادامه تحصیل و گاها در پی اشتغال و یا اقامت در اروپاست. برگزاری دوره های ترمیک زبان آلمانی در مجتمع فنی تهران با امید آینده ای روشن برای ایران و ایرانی است.

آیلتس

اغلب دانشگاه های معتبر دنیا، برای اطمینان از سطح توانایی دانشجویان غیر بومی، مدرک آزمون آیلتس آکادمیک را در لیست مدارک مورد نیاز برای ارائه، معرفی می کنند. البته اهمیت آزمون به اینجا ختم نمی شود، تمامی کسانی که قصد مهاجرت به دیگر کشور های جهان و به خصوص امریکا، کانادا و استرالیا را دارند، باید در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند و نمره ی مناسب را به دست بیاورند. به طور کلی، آزمون آیلتس دارای چهار بخش گفتار ( speaking)، شنیدار ( listening)، نوشتار ( writing) و خواندن ( reading) گرفته می شود و سالانه میلیون ها نفر در سراسر جهان در این آزمون شرکت می کنند. هر یک از بخش های نام برده، دارای امتیاز های 0 تا 9 هستند که نمره ی نهایی آزمون بر اساس میانگین، نمرات فرد محاسبه می شود. مدرک این آزمون دارای تاریخ انقضا است و فرد بعد از دو سال، باید این آزمون را تکرار کند. این آزمون در ایران بصورت منظم توسط دانشگاه آزاد برگزار می شود. مجتمع فنی تهران با برگزاری دوره های مختلف برای رسیدن به نمره ای دلخواه همراه شماست.  • تعیین سطح
  • فراگیر گرامی توجه داشته باشید که اطلاعات شما دقیقا بر اساس اطلعات وارده در فرم ثبت نام در گواهینامه ثبت خواهد شد لذا خواهشمند است نسبت به تکمیل فرم نهایت دقت را مبذول فرمائید .
  • مشاوره اموزشی رایگان به زبان آموزان .
  • ارتباط مستقیم با مدیر دپارتمان .
  • درخواست دوره
  • رزرو تعیین سطح و شرکت در دوره ها

ورکشاپ ها: مجتمع فنی تهران در نظر دارد با برگزاری دوره های بسیار کوتاه مدت به کمک فراگیران زبان انگلیسی آید. این دوره ها شامل دوره های speaking. grammar. writing. . به صورت یک یا چند جلسه ای برگزار میشوند.

https://www.tehrantimes.com
https://www.newsinlevels.com
https://www.presstv.com
https://www.nationalgeographic.com

تماس با دپارتمان زبان های خارجی

آذر دوشنبه
کلاس زبان فرانسه ترم دو
  مجتمع فنی سمنان ظرفیت دوره |   10   نفر
تعداد ساعت دوره |   39  |  4 آذر  |  4
آذر یکشنبه
کلاس زبان فرانسه ترم یک
  مجتمع فنی سمنان ظرفیت دوره |   10   نفر
تعداد ساعت دوره |   39  |  3 آذر  |  2
آبان یک شنبه
کلاس زبان فرانسه ترم1
  مجتمع فنی سمنان ظرفیت دوره |   12   نفر
تعداد ساعت دوره |   40  |  12 ابان  |  4- 6

دوره مکالمه مدرسه زندگی که توسط متفکر معاصر آلن دوباتن تاسیس شده. شکل گرفته است. در کلاسهای مکالمه مدرسه زندگی ما به فراگیران کمک می کنیم که در کنار ایجاد فرصت و فضای آموزشی برای مکالمه به زبان انگلیسی چیزی فراتر از آن نصیب فراگیران شود. فراگیران حتی مهارت های فردی و اجتماعی را تقویت می کنند و همچنین به شناخت خود و اشنایی با چگونگی توازن بین کار. تحصیل و زندگی و ... میرسند.